HAKKIMIZDA

Güneşlideki 2100 metrekarelik giriş ve tek katlı yerimizde , 8 adet son model MHM baskı makineleri ile , Gece – Gündüz vardiyalı çalışarak , müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Kurulduğundan buyana , LEVI'S, PUMA,NIKE,ADİDAS,H&M,ESPRİT ve CHAMPION gibi dünya tekstil markalarıyla çalışmaktadır.Bu markaların okeyli baskıcısı olup Eco standartlarına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen baskı boyaları kullanmaktayız.Yelken baskı subazlı ve subazlı yüksek baskıyı en iyi uygulayan firma özelliğine sahiptir.

Dünya capındaki büyük markalarla çalışması ve bu markaların okeyli baskıcısı olması , kalitenin , güvenin , hizmetin, ve baskı alanında iyi olmasının sembolüdür.

Üretim yerimizin temiz ve düzenli olması her konuda sistemli çalışması ve kaliteli baskı yapması müşterilerimiz tarafından taktir edilmektedir.

Organik Baskı - Gots (Global Organıc Textile Standart ) Sertifikasını İzmir'deki Control Union Certifications firmasından aldık. Yelken Baskı Gots -Cu Lısans No : 809887

Firmamız bir ilki gerçekleştirerek Organik Baskı belgesini alarak i ,Organik Baskı Sertifikalı Emprimeci olduk.Baskılarda Gots belgesi olan boyaları kullanıyoruz.

Digital Sublime Baskı İşini Yapıyoruz.Çözünürlüğü yüksek, fotoğraf desenleri, bilgisayarda ,istenilen ölçüde, istenilen adette, çoğaltılır. Son model Digital Sublime baskı makinelerinde, 160cm. eninde kağıda rulo halinde basıldıktan sonra, 80-120 cm.lik sıcak preste, açık renk polyester kumaş üstüne, istenilen ölçüde transfer edilir.Digital sublime baskı makinelerinde kullanılan, su bazlı CMYK boyaları ile, sonsuz renkte canlı dayanıklı, kaliteli ve ekolojik baskı yapılır.