İŞLETME BİLGİLERİ

BOYAHANE DEPARTMANI
İki usta boyacı ve bir yardımcısı ile sürekli numune ve imalat boyalarını reçeteli olarak en kısa zamanda hazırlar. Boya reçetelerini kayıt eder, artan boyaları boya deposunda belli bir süre saklar.

KALIPHANE DEPARTMANI
İki kalıpçı ustası sürekli olarak kalıpların çekimini yapar ve kaydını gerçekleştirir. İşi biten kalıplar firmaların firmalara göre raflarında düzenlenmesi yapılır ve arşivler.

KALİTE KONTROL DEPARTMANI
Kalite kontrol elemanları makinadan çıkan işleri sürekli olarak kontrol eder ve baskının yüksek kalitede çıkmasını sağlar. İki adet çamaşır makinasında sürekli yıkama testleri, kuru sürtünme testleri yapılır. Yıkama sonuçları firma dosyalarında arşivlenir.

ÜRETİM DEPARTMANI

DESEN DEPARTMANI
3 adet desenci ile en kısa zamanda desenleri yaparak filmleri kalıphaneye ulaştırılır. Desen haricinde markalar için yeni ve özgün tasarımlar da hazırlanmaktadır.

NUMUNE DEPARTMANI
3 adet 12-2 metrelik numune masasında 3 usta ve 3 yardımcısı ile sürekli numune ve çoğaltma yapılmaktadır. Numune sorumlusu müşterilerden gelen numuneleri en kısa zamanda yaptırıp, birer tanesini müşterilerin numune doyasına koyar.